Konobar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.11.2019.
Plaća:
od 664 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Caffe bar D posluje na više lokacija u Gradu Zagrebu a za potrebe popunjavanja osoblja trazimo odgovorne, samostalne, pedantne konobare/ice sa iskustvom od najmanje 2 godine na lokacijama: Trnje, Kamenarka, Importane centar i Dugave.

Opis posla
- usluživanje pića i napitaka
- izvršavanje ostalih dnevnih obaveza
Posebne pogodnosti:
- smjenski rad 6 dana tjedno
- plaća 5000 kn neto
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- SSS
- minimalno 2 godine iskustva
- tražimo odgovornost, urednost, ljubaznost

Sve zaineresirane molimo da dostave životopis putem brze prijave.
Početna plaća 5000 kn neto s mogučnošću napredovanja u skladu sa porastom odgovornosti i povećanja iste.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine