Konobar/konobarica  HZZ OGLAS

Danas istječe
SALVUS društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Marija Bistrica
Rok prijave:
03.05.2024.

Mjesto rada:
MARIJA BISTRICA, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Za naš novi restoran HIPOKRAT u Mariji Bistrici tražimo dva konobara koji će biti odgovorni za posluživanje hrane i pića te će svojim znanjem i iskustvom doprinijeti ugledu restorana i razvoju poslovanja.
Opis poslova:
- posluživanje hrane i pića prema osnovnim pravilima struke - priprema restorana za obroke i serviranje stolova - primanje narudžbi, izdavanje i naplaćivanje računa - briga o čistoći i urednosti opreme, inventara i radnog prostora - savjesno i odgovorno korištenje inventara i opreme tvrtke - učinkovita suradnja s kuhinjskim osobljem i ostalim članovima tima
Uvjeti i vještine:
- SSS - prednost hotelijersko turistički/ugostiteljski smjer - minimalno dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima - poznavanje procesa i načina rada restorana - uslužnost, komunikativnost, organiziranost i odgovornost - poznavanje i primjena pravila struke - odličan timski rad i razvijene komunikacijske vještine
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142775696
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje