Konobar/ica

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
29.05.2019.

Želite dobro plaćen posao i odlične radne uvjete?
Prijavite se već danas!

Konobar/ica
Benefiti:
  • Mogućnost dobre zarade
  • Iskusni regruteri koji su Vam na raspolaganju od početka do kraja radnog odnosa, koji brinu da su sva Vaša prava ispoštovana po dogovoru
  • Plaćen prekovremeni rad, rad vikendom i za praznike
  • Besplatna edukacija (strani jezici, tečajevi somelijerstva, pravljenja koktela...)
  • Smještaj u jednokrevetnim ili dvokrevetnim sobama u krugu parka (klima, vešeraj)
  • Hrana osigurana
  • Plaćeni sanitarni i liječnički pregled, zdravstveno osiguranje
  • Rad za renomiranog poslodavca koji je dvije godine za redom proglašen za najboljeg poslodavca
Opis posla:
  • Doček gostiju i upoznavanje gostiju s menijem
  • Primanje narudžba od gosta
  • Osigurava učinkovitu i točnu uslugu
  • Ispostavljanje i naplata računa
  • Odgovornost za kvalitetu usluge
Uvjeti:
  • EU putovnica
  • Minimum SSS
  • Poželjno radno iskustvo na istim poslovima
  • Poznavanje moderne kuhinje
  • Poznavanje njemačkog jezika
Profil traženog kandidata:
  • Spretna i snalažljiva osoba
  • Energična i komunikativna osoba
  • Visoka uslužnost i usmjerenost na gosta

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uvjetima, prijavu sa životopisom pošaljite na e-mail adresu [email protected].