Komisioner / Referent u internet trgovini (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb - Buzin
Rok prijave:
20.10.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Baby Center d.o.o. brzo je rastuća tvrtka u izazovnom segmentu maloprodaje. Uz 12 klasičnih trgovina, jedan od bitnih segmenata poslovanja je i Internet trgovina.

U smjeru daljnjeg fokusa na rast i razvoj kvalitete usluga koje nudimo našim kupcima, želimo dodatno osnažiti naš tim.

Zaposlenicima nudimo ugodnu radnu okolinu i rad u stabilnom poduzeću, a za uzvrat tražimo odgovorne osobe koje će biti motivirane za daljnji rast i razvoj društva.

Pridruži nam se jer zajedno, predanom i angažiranom uslugom možemo biti prava potpora roditeljima i njihovoj djeci.

Za potrebe rada u Internet trgovini u Buzinu tražimo više osoba za radno mjesto:

KOMISIONER / REFERENT U INTERNET TRGOVINI (m/ž)

Osnovi poslovi:

- praćenje narudžbi i kontrola dostavnog procesa
- komisioniranje i otprema robe
- komunikacija s kupcima za posebne upite
- naručivanje, briga o zalihama
- administrativni poslovi
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- pedantnost i dobra organiziranost
- savjestan i odgovoran pristup radu
- razvijene vještine komunikacije
- otvorenost, ljubaznost i spremnost za suradnju
- samoinicijativnost i usmjerenost na rezultate
- radno iskustvo prednost (rad na sličnim/istim pozicijama)
- SSS
- vozačka dozvola B katergorije

Prednosti:
- radno iskustvo prednost, nije uvjet (rad na sličnim/istim pozicijama)
- srednja do visoka razina pismenosti
- poznavanje rada na računalu

Želiš li sudjelovati u rastu Baby Centra ekipe – javi nam se na [email protected] ili se prijavi Brzom prijavom.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro