Komercijalni asistent / Brand manager asistent (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.01.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla
• Administrativna podrška Upravi (poslovi vezani uz dokumentaciju tvrtke i klijenata)
• Zaprimanje i slanje dnevne pošte i paketa
• Kopiranje, skeniranje i arhiviranje dokumentacije
• Službena korespondencija na hrvatskom i engleskom jeziku (dopisi prema institucijama, e-mailovi)
• Svakodnevna komunikacija s klijentima, direktorima, poslovnim partnerima
• Primanje poziva i stranaka
• Logistička potpora za aktivnosti društva (priprema materijala za sastanke i sl.)
• Vođenje raznih evidencija (ugovora, klijenata, pošte,…)
• Izrada putnih naloga
• Napredno poznavanje engleskog jezika
• Vozačka dozvola B kategorije
• Pisanje i arhiviranje zapisnika sa sastanaka
• Širenje prodajne mreže, pridobivanje novih kupaca i narudžbi, prodajne aktivnosti kod postojećih kupaca
• Analiza ciljanog tržišta i konkurencije, prijedlozi komercijalno razvojnih i marketinških aktivnosti
• Planski obilasci kupaca i unapređenje prodaje
• Pregovori s postojećim i potencijalnim novim kupcima
• Promocija poduzeća, izvođenje prodajnih aktivnosti sukladno sa strategijom, poslovnim nacrtima i planovima poduzeća
• Priprema ponuda za prodaju, dogovaranje s kupcima, prijem i obrada narudžbi
• Terenski rad na području cijele Hrvatske, Slovenije, Srbije, Bosne i Hercegovine i Makedonije
• Ostali administrativni poslovi po nalogu nadređene osobe
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
• Zaposlenje na određeno s mogućnošću zapošljavanja na neodređeno po isteku probnog roka
• Stjecanje novih znanja uz motivirajuća primanja
• Mogućnost dodatnih edukacija i obrazovanja
• Rad u poticajnom i dinamičnom timu
• Rad u uspješnoj tvrtki sa rukovođenjem vrhunskih brandova
• Ugodna radna atmosfera i zdravi međuljudski odnosi
• Kvalitetne uvjete rada i stručno usavršavanje
• Službeno vozilo, mobitel
• Stimulativna osobna primanja

Što možeš očekivati od nas
• Rad u stabilnoj tvrtki, u timu izuzetnih stručnjaka
• Uređen set pogodnosti za zaposlenike
• Kohezivan tim i suportivno radno okruženje
• Briga o balansu poslovnog i privatnog
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• 2 godine iskustva na sličnim poslovima
• SSS, VŠS ili VSS (tehničke ili ekonomske struke)
• Poznavanje engleskog i njemačkog jezika
• Napredno poznavanje rada na računalu (Microsoft Office) sa naglaskom na Excel
• Izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti, fleksibilnost, samoinicijativnost i ažurnost
• Spremnost na rad u dinamičkom i zahtjevnom okruženju
• Sklonost timskom radu
• Vozačka B kategorije (aktivni vozač)
• Komunikativnost i sklonost timskom radu
• Odgovornost, pedantnost i točnost u radu
• Odlične organizacijske i komunikacijske vještine
• Odgovorno raspolaganje povjerljivim informacijama
• Odlično poznavanje rada na računalu sa naglaskom na napredno znanje rada u Excelu

Potrebna znanja i vještine
• Dvije ili više godina radnog iskustva na sličnim pozicijama
• Izražene organizacijske vještine i sistematičan pristup radu
• Napredno korištenje MS Office alata sa naglaskon na Excel
• Poznavanje engleskog jezika – izvrsnost u govoru i pismu
• Komunikativnost – vještine verbalne i pisane komunikacije
• Kolegijalnost i sklonost timskom radu
• Savjestan i odgovoran pristup radu

Prednost je ako
• Imaš visok stupanj proaktivnosti
• Vještinu brze prilagodbe situaciji
• Imaš sposobnost definiranja prioriteta
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine