Komercijalist / Voditelj-ica ključnih kupaca

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.01.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DRADAR d.o.o. je osnovan 1994 godine i bavi se prodajom i distribucijom mobitel i PC opreme te raznih drugih proizvoda iz segmenta potrošačke elektronike.

Tvrtka kontinuirano ulaže u logističku podršku kupcima kao i u usluge i asortiman vlastite linije proizvoda(Max Mobile,Max Power…) i distribucijskih brandova(Motorola, Loctek, Gamenote, Silicon Power, Kodak, Lenovo…itd).

Radnik će obavljati poslove na radnom mjestu: komercijalist(voditelj/ica ključnih kupaca), a što uključuje slijedeće poslove, radne zadatke i ciljeve:

• razvijanje i održavanje visoko kvalitetnih odnosa s postojećim ključnim kupcima,
• obilazak, koordinacija i nadziranje prodajnih aktivnosti kod kupaca, (prezentacija I ulistavanje robe,dogovaranje uvjeta i promotivnih aktivnosti itd.),
• prikupljanje informacija i praćenje stanja na tržištu,
• priprema izvještaja I analiza prodaje za svoje kupce
• pronalaženje i razvoj novih potencijalnih kupaca
• vođenje brige o naplati kod kupaca
• vođenje brige o lageru kod kupaca
• savjesno obavljanje posla s ciljem povećanja zadovoljstva kupca

Nudimo:
• ugodna radna atmosfera
• poticajno radno okruženje
• mogućnost napredovanja i usavršavanja

Vrsta zaposlenja: Na određeno uz mogućnost stalnog zaposlenja.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• minimalno SSS obrazovanje
• iskustvo u prodaji i radu sa velikim kupcima minimalno 3 godine
• samostalnost i samoinicijativnost
• spremnost na terenski rad
• vozačka dozvola B kategorije - aktivni vozač
• računalna pismenost( Excel, Outlook, Internet…)
• pregovaračke i analitičke vještine

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine