Komercijalist u veleprodaji opreme za grijanje i hlađenje (m/ž)

Mjesto rada:
Zaprešić
Rok prijave:
13.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

S ciljem nastavka uspješnog poslovanja, za potrebe našeg Klijenta, vodeću tvrtku u području grijanja, vodoinstalacija, kupaonske opreme i keramike, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(Zaprešić)

Odgovornosti:

• izrada ponuda za veleprodajne kupce
• vođenje brige o narudžbama kupaca
• istraživanje tržišta te pronalazak i akvizicija novih kupaca
• praćenje rada konkurencije i predlaganje mjera za unapređenje prodaje
• suradnja sa svim odjelima unutar poduzeća
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• zapošljavanje direktno kod Klijenta uz ugovor na neodređeno vrijeme
• rad u jednoj smjeni i slobodne vikende
• mogućnost ostvarivanja bonusa
• priliku za profesionalni razvoj
• rad u uspješnom i stabilnom poduzeću
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima
• poznavanje asortimana (oprema za grijanje i hlađenje)
• usmjerenost na postizanje ciljeva
• razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
• vozačka dozvola B kategorije

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca ili prilaganjem svog životopisa. Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati slanjem upita na broj 091 755 2479 ili na e-mail adresu: [email protected]. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Vozačka dozvola:
B