Komercijalist u servisnoj radionici (m/ž)

Mjesto rada:
Solin
Rok prijave:
01.09.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- Poslovi nabave rez. dijelova za teretna vozila voznog parka firme
- Vođenje evidencije radnih naloga servisne radionice
- Planiranje rada servisne radionice
- Priprema izvješća za potrebe Uprave
Posebne pogodnosti:
- Stabilna firma, redovita primanja, upražnjeno radno mjesto, izgledna mogućnost zapošljavanja na neodređeno
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

- Razina obrazovanja: srednja škola ili VŠS, tehničkog ili ekonomskog smjera
- Radno iskustvo: min. 1 godina rada na navedenim poslovima

Ostale informacije – uvjeti:
- Poželjno je poznavanje tehničkih karakteristika kamionskih i kombi vozila
- Vozačka dozvola B kategorije (poželjno i C kategorija)
- Poznavanje rada na PC
- Samostalnost, odgovornost i preciznost u radu
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina