Komercijalist u prodaji HVAC proizvoda (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
11.06.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Air movement industry d.o.o. je mlada hrvatska tvrtka, specijalizirana  za veleprodaju opreme za ventilaciju, klimatizaciju i filtraciju zraka u svim vrstama građevina.

Svjesni da je djelatnik nositelj imidža tvrtke, a ljudski resursi njen najvrijedniji kapital, mi stavljamo čovjeka u samo središte poslovanja, kako klijenta tako i zaposlenika. Međusobno uvažavajući i prihvaćajući individualnost svakog člana tima stvorili smo ugodnu radnu atmosferu koju osjete i naši partneri.

OPIS POSLA:

Navedena pozicija zahtjeva osobu koja za koju je poželjno da ima iskustvo u prodaji HVAC proizvoda, koja je sposobna razvijati odnose sa poslovnim partnerima, projektantima, izvođačima i investitorima, koja je usmjerena na prodaju, na ostvarenje zadanih ciljeva i koja će sa strašću pružati visoku razinu korisničke podrške te tako svojim doprinosom osigurati rast poslovanja.

- aktivna potraga za novim klijentima, pronalaženje potencijalnih projekata i suradnja sa projektantima i izvođačima HVAC instalacija te pružanje sveobuhvatne usluge korisnicima
- uspostavljanje i održavanje dugoročne suradnje sa poslovnim partnerima, uključujući projektante, izvođače iz HVAC industrije. Aktivno sudjelovanje u pregovorima, obradi troškovnika i pripremi ponuda, analiza potreba klijenata i osiguravanje zadovoljstva ponuđenim rješenjima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- poželjno iskustvo u prodaji HVAC proizvoda
- SSS/VSS, poželjno strojarskog smjera
- poznavanje engleskog jezika
- spremnost na poslovna putovanja unutar Hrvatske-vozačka B kategorije
- informatička pismenost - poznavanje Microsoft Officea
- orijentacija na kontinuirani razvoj i proaktivan pristup obavljanju poslova
- odlične komunikacijske vještine i sposobnost izgradnje i održavanja trajnih odnosa sa klijentima
- neovisnost u poslu i posvećenost dodijeljenim dužnostima

ŠTO NUDIMO:
- ugovor o radu na neodređeno sa probnim radom od 3 mjeseca
- izuzetno ugodno radno okruženje fokusirano na razvoja i suradnju
- plaćeni prijevoz i drugi benefiti (naknada za prehranu, regres, božićnica, dar za dijete)

Molimo prijavite se putem 'Brze prijave' ili na e-mail: [email protected]

Napomena: poziv u daljnji selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja i za koje ocijenimo da postoji realna šansa za suradnjom. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro