Komercijalist u odjelu prodaje (m/ž)

Mjesto rada:
Velika Gorica
Rok prijave:
04.09.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Autokuća Gašparić i Silogen d.o.o. zapošljavaju

Silogen d.o.o. sestrinska je tvrtka Autokuće Gašparić d.o.o. ekskluzivnog zastupnika i distributera STILL viličara za RH. Silogen je tvrtka specijalizirana za uvoz, distribuciju i servis sustava za pohranu električne energije odnosno baterija. Surađujemo sa raznim svjetskim proizvođačima baterija, a područje primjene odnosi se na trakcijske baterijske sustave, stacionarno skladištenje energije, željezničke baterijske sustave i marine program. Rješenja koja pružamo odnose se na različite tehnologije baterija i ćelija za pohranu električne energije, kompletne energetske sustave sa najmodernijom tehnologijom punjenja, nadzorne jedinice i inženjering energetskog rješenja.

Opis posla:
Zbog povećanog obujma posla tražimo osobu u odjelu prodaje.

- prodaja industrijskih baterija i naprednih sustava za pohranu energije
- izrada i praćenje upita, ponuda, narudžbi
- obilasci kupaca
- svakodnevna komunikacija s kupcima i dobavljačima (usmena, pismena, osobna)
- interna komunikacija
- izrada raznih dopisa
- obrada reklamacija
- vođenje evidencija i izrada izvještaja
- analize - prometi, kupci, realizacija...
- praćenje zadovoljstva kupaca
- praćenje ugovora o poslovnim suradnjama
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rad od 3 mjeseca
- rad u dinamičnom i ugodnom radnom okruženju
- mogućnost usavršavanja u struci i izvan nje
- mogućnost napredovanja i stimulativni osobni dohodak
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- radno iskustvo na sličnim poslovima
- poželjno znanje engleskog ili njemačkog jezika u govoru i pismu
- poznavanje rada na računalu (Microsoft aplikacije)
- samoinicijativnost i organizacijske sposobnosti, proaktivnost, timski rad

Prijavite se na e-mail: [email protected] ili putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B