Komercijalist (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.11.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Gavroprom je vodeća tvrtka za veleprodaju i maloprodaju građevinskog materijala u Hrvatskoj. Postojimo 24 godine i iza sebe imamo mnogobrojne zadovoljne kupce. Takav uspjeh možemo zahvaliti i našim vrijednim djelatnicima.

Opis posla:
- obavljanje komercijalnih poslova (upiti, ponude, narudžbe)
- kontaktiranje s kupcima i dobavljačima
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- dinamično radno okruženje - radno vrijeme od ponedjeljka do petka, jedna smjena od 08:00 do 16:00 sati
- subota neradna
- uredna i stimulativna primanja
- rad u timu s iskusnim djelatnicima
- mogućnost usavršavanja u dodatnim znanjima i vještinama
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine te pismena i usmena korespondencija
- razvijene organizacijske vještine
- izražena odgovornost i samostalnost u radu
- sposobnost brzog učenja i shvaćanja informacija o robi iz asortimana
- sposobnost multitaskinga i snalažljivost
- poželjno radno iskustvo na poslovima prodaje i nabave građevinskog materijala, ali nije uvjet
- obavezno znanje rada na računalu
- spremnost na timski rad

Prijavite se putem donje 'Brze prijave' ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina