Komercijalist (m/ž)

Zadarska, Šibensko - kninska, Splitsko - dalmatinska, Dubrovačko - neretvanska
Rok prijave:
23.10.2023.
Plaća:
od 800 € do 1 400 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Firma Sidro-dent d.o.o. posluje uspješno preko 23 godina u Hrvatskoj i na inozemnom tržištu. Imamo preko 10 stalno zaposlenih osoba. Zastupamo preko 15 renomiranih brendova iz cijeloga svijeta.

Opis posla:
Tražimo djelatnika ili djelatnicu za prodaju stomatoloških i zubotehničkih materijala i opreme na području Splitsko-dalmatinske, Dubrovačke, Zadarske i Šibensko-kninske županije s našim vozilom.

Posao je uhodan, poslujemo već preko 18 godina na tom području, a radno vrijeme je od 08:00 do 16:00 sati od ponedjeljka do petka.

Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- tražimo osobu sa radnim iskustvom od 3 godine u istom
poslu ili sličnim poslovima
- stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna
sprema
- jezici: Engleski (napredno), Njemački (osnovno)
- vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo:
- redovita primanja
- službeno vozilo
- službeni telefon
- stručno usavršavanje svim našim djelatnicima

Molimo Vas da nam dostavite uz prijavu kontakt telefon i ime svih poslodavaca kod kojih ste radili prije radi provjere i preporuke.

Molimo prijavite se putem e-maila: [email protected] ili putem donje Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine