Komercijalist (m/ž)

Karlovac i središnja hrvatska, Primorsko-goranska i istarska županija
Rok prijave:
10.11.2019.

RETA d.o.o. je vodeća proizvođačka i trgovačka kuća koja se bavi već 27 godina proizvodnjom i distribucijom žičanih proizvoda, aluminijskog i građevinskog okova za prozore i vrata, te prodajom građevinskih materijala, materijala za opremanje interijera i okućnica na području Karlovačke županije. Radi povećanog obima poslovanja raspisujemo natječaj za radno mjesto:

KOMERCIJALIST (m/ž) - 2 izvršitelja
Mjesto rada:
KARLOVAC i SREDIŠNJA HRVATSKA – 1 izvršitelj
PRIMORSKO-GORANSKA I ISTARSKA ŽUPANIJA – 1 izvršitelj

Opis posla:

  • proaktivno istraživanja tržišta i planiranje pristupa kupcima u cilju povećanja i profitabilnosti prodaje
  • planiranje i provedba prodajnih planova te sudjelovanje u kreiranju prodajnih ciljeva
  • redoviti odlasci na teren s ciljem promocije i prezentacije proizvoda
  • svakodnevni kontakt i unapređenje prodaje sa postojećim kupcima
  • pronalaženje i dogovaranje suradnje s novim kupcima
  • ugovaranje, naručivanje i realizacija prodaje
  • vođenje računa o naplati
  • izvještavanje o ostvarenim prodajnim aktivnostima

Što očekujemo:

  • SSS/VŠS/VSS
  • 2-3 godine radnog iskustva – poželjno, nije uvjet
  • organiziranost, komunikativnost i usmjerenost timskom radu
  • aktivan rad na računalu
  • vozačka dozvola B kategorije
  • poznavanje engleskog jezika - poželjno, nije uvjet

Što nudimo:

  • ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rad
  • laptop, službeni mobitel i službeno vozilo

Ako ste zainteresirani postati član RETA kolektiva pošaljite nam svoj životopis i zamolbu za navedeno radno mjesto najkasnije do 10.11.2019. putem brze prijave ili na adresu RETA d.o.o. Zagrebačka 15k, 47000 Karlovac uz napomenu -za natječaj-