Komercijalist (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
18.08.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
ALFA TEH je tvrtka specijalizirana za proizvodnju vrlo složenih strojnih dijelova za širok spektar industrija, uključujući zrakoplovnu, automobilsku, željezničku, medicinsku i druge. Naš strojni park (HAAS, Okuma, Hermle), oprema kao i stručan kadar sposoban je i spreman proizvesti komplicirane i složene strojne dijelove kvalitetno i precizno. Naš proizvodni program se bazira na pojedinačnoj i maloserijskoj proizvodnji što iziskuje veliku odgovornost i predanost radu od svakog djelatnika.

Opis posla
- zaprimanje upita kupaca
- izrada ponuda (u suradnji s Upravom) na osnovi dostavljenih informacija iz odjela Proizvodnje
- kontakt sa kupcima u vezi definiranja statusa ponude
- zaprimanje narudžbi i prosljeđivanje u odjel Proizvodnje
- kontakt s kupcima u vezi nejasnoća u narudžbama (na osnovi informacija odjela Proizvodnje)
- praćenje statusa narudžbi (prema informacijama odjela Proizvodnje) i obavještavanje kupaca o gotovosti i spremnosti za isporuku
- kontakt s kupcima u vezi eventualnih prihvaćanja uvjetno nesukladnih proizvoda (na osnovi informacija iz odjela Proizvodnje i Kontrole)
- planiranje otpreme i izrada otpremnice
- izrada računa za isporučenu robu
- provođenje ocjenjivanja zadovoljstva kupaca
- analiza i obrada podataka prispjelih i realiziranih narudžbi kupaca
Posebne pogodnosti:
- službeni mobitel
- plaćen topli obrok
- mogućnost napredovanja
- mogućnost dodatne edukacije
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Prednost kod zapošljavanja imaju kandidati sa tehničkim znanjem (strojarstvo), no nije uvjet.

Obavezno znanje njemačkog jezika.

Prijave kandidata koji ne udovoljavaju uvjetima iz natječaja nećemo uzeti na razmatranje.

Word, Excel, Power Point, Internet.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački