Kolorist u mix stanici (m/ž)

Aluflexpack novi d.o.o. sa svojim povezanim poslovnim subjektima čini Aluflexpack Grupu koja je integrirana u austrijsku grupu Montana Tech Components. Glavna poslovna djelatnost je proizvodnja fleksibilne ambalaže i prerada aluminijske folije, papira i savitljivih filmova. Više o nama: www.afp.hr

KOLORIST U MIX STANICI (m/ž)
Pogon Umag – 1 izvršitelj

UKOLIKO TRAŽITE:
Dugoročne izazove u brzorastućem proizvodnom okruženju
Mogućnost brzog napredovanja i osobnog razvoja u internacionalnom okruženju
Stabilan posao i konkurentnu plaću
Zanimljive projekte i dinamične uvjete rada

TE POSJEDUJETE:
Organizacijske i analitičke vještine
Fleksibilnost i komunikativnost
Pozitivan stav i kreativan duh

ALUFLEXPACK VAM NUDI
jedinstvenu priliku i mogućnost učenja i rada u vrhunskoj proizvodnoj djelatnosti!

Uvjeti:

  • SSS, KV (IV/III) poželjno tehnička, grafička struka
  • Poželjno radno iskustvo od najmanje 1 godine na sličnim ili istim poslovima (iskustvo u proizvodnoj djelatnosti poželjno)
  • Uvjerenje o osposobljenosti za rad s kemikalijama
  • Poželjno radno iskustvo u radu sa HACCP i ISO normama
  • Poznavanje rada u MS Office programima (osobito u Excel, Word)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Obavlja složene poslove u skladištu i pripremi boja i za to posjeduje u radu provjerena stručna i teorijska znanja i iskustva te priprema samostalno na mix strojevima potrebnu boju za proizvodnju prema RN–u
  • Osposobljen je za mješanje boja za sve strojeve u proizvodnji
  • Sa strojarem kontrolira otisak i nijansu boje
  • Zaprima i izdaje robu u proizvodnju te kontrolira ulaz robe u skladište
  • Obavlja prijem i otpremu boja i otapala te svakodnevno vodi skladišnu kartoteku prometa robe
  • Sortira i izdaje robu ovisno o roku trajanja te obnavlja zalihe otapala i boja u pogonu koje su stalno u upotrebi
  • Nakon završenog radnog naloga vadi, važe, evidentira i priprema ostatke boje za skladištenje
  • Vodi brigu o škartnim bojama i otapalima, važe i označava svaku paletu sa propisanom etiketom i odlaže je na za to predviđeno radno mjesto
  • Brine o čistoći prostora i skladišta gdje su smještene boje za prizvodnju

Prijava kandidata:
Molimo da cijenjene ponude s motivacijskim pismom i životopisom proslijedite putem linka za prijavu ili direktno mailom [email protected] zaključno do 25.02.2019.

Napomena: poziv u daljnji selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja i za koje ocijenimo da postoji realna šansa utemeljenja suradnje. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje i nove prilike za Aluflexpack novi suradnjom. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u našoj internoj bazi podataka, osim ukoliko se ne slažete što molimo da naglasite prilikom prijave na natječaj.