Knjigovodstveno-administrativni referent (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
26.09.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Osnovna djelatnost Simps'S d.o.o. je trgovačka djelatnost, a sam naziv tvrtke predstavlja opseg poslovanja - Savjetovanje, Inžinjering, Marketing, Prodaja i Servis.

Naši napori usmjereni su na znanje te integrirana i napredna rješenja za naše kupce. Savjetujemo, educiramo i prodajemo kvalitetne medicinske uređaje i opremu te nudimo usluge koje doprinose boljoj kvaliteti zdravlja i života.

Naši proizvodi su dostupni u veleprodaji.

Zastupamo brojne renomirane proizvođače i surađujemo s partnerima koji imaju klinički dokazane visokokvalitetne i učinkovite proizvode, imaju neovisne kliničke studije i svojim proizvodima nude korisnicima najveću vrijednost.

Specijalizirani smo za proizvode za njegu inkontinencije, njegu rana i osobnu zaštitu, invalidska pomagala, medicinske uređaje, opremu za pacijente i njegu, reanimacijska i ortopedska pomagala i ostala pomagala.

Opis posla:
- knjiženje izvoda
- knjiženje ulaznih računa
- usklada s kupcima i dobavljačima
- knjiženje i obračun putnih naloga
- knjiženje kompenzacija
- naplata dospjelih potraživanja
- ostali administrativni poslovi u računovodstvu i financijama
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- tražimo kandidate za rad na pola radnog vremena
- probni rok 3 mjeseca
- nagrade i stimulacije za uspješno obavljanje zadataka
- podržavamo zapošljavanje umirovljenika
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- minimalno dvije godine radnog iskustva u obavljanju računovodstveno-knjigovodstvenih poslova
- izražene organizacijske sposobnosti i sposobnost upravljanja vremenom
- poželjno poznavanje rada sa 4D Wand sustavom

Stručna sprema: SSS
Jezici: engleski osnovno
Vozačka dozvola: B
Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet, 4D Wand
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine