Knjigovođa / Računovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Novaki, Sv. Nedelja
Rok prijave:
06.01.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Incite code - tvrtka je koja se bavi proizvodnjom proizvoda za higijenu žene i djeteta . Tvrtka je jedna od najvećih proizvođača i ponuđača PL proizvoda na području EU, a radi za sve veće trgovačke lance u užem i širem okruženju. Prvi je EU proizvođač koji je iz svoje proizvodnje izbacio plastiku i proizvodi higijenske štapiće za uši od papira. Osim proizvodnog sektora, tvrtka ima i sektor distribucije gdje se bavi i distribucijom proizvoda vlastite robne marke ali i robnih marki različitih principala sa područja EU. Djeluje na području EU

Knjigovođa – računovođa (m/ž)

Opis poslova
- likvidatura dokumentacije
- kontrola i knjiženja ulaznih/izlaznih računa
- vođenje robno-materijalnog knjigovodstva, praćenje proizvodnje
- usklade sa dobavljačima i kupcima
- poslovi platnog prometa, izrada kompenzacija
- izrade kalkulacija, provjere i usklađivanje robno-materijalne dokumentacije
- obračun PDV-a i kontrola usklađenosti knjiga ulaznih i izlaznih računa sa financijskom evidencijom
- izrada godišnjih izvješća (RDG,Bilanca,PD..) i obračuna za sve financijske i državne institucije, FINA, Porezna uprava, Carina (Intrastat)
- priprema i izrada internih i eksternih financijskih izvještaja
- izrade planova likvidnosti, tjedno i mjesečno praćenje likvidnosti
- praćenje zakona I propisa iz područja računovodstva I financija, primjena računovodstvenih politika, poreznih zakona i drugih propisa
- prijava i odjava djelatnika, vođenje kadrovske evidencije
- obračune plaća, Joppd obrasci
- vođenje registra osnovnih sredstava I sitnog inventara
- obračun amortizacije
-blagajničko poslovanje, putni nalozi
- korespondencija sa bankama, izrada izvještaja za iste
- praćenje aktivnih mjera zapošljavanja, izrada dokumentacije i suradnja sa HZZ-om
- kontroling - praćenje troškova
- statistički izvještaji
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- ugovor na neodređeno
- rad u internacionalnoj kompaniji i dinamičnom okruženju
- raznovrstan posao, kontinuirano stjecanje novih znanja
- priliku za razvoj i napredovanje
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- rad u PANTHEONU
- SSS ili VSS ekonomskog smjera, prednost smjer financije i računovodstvo
- dobro poznavanje MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook) paketa - naglasak na Excel
- minimalno 3 godina iskustva rada u knjigovodstvu/računovodstvu
- osnovno poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika
- usmjerenost na ostvarivanje ciljeva u zadanom roku, sklonost timskom radu, analitičnost, samostalnost, stručnost u radu uz poštivanje internih procedura
- profesionalni pristup poslu

Prijavite se putem donjeg linka Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski (osnovno), njemački (osnovno)
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine