Knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.10.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Actovis group je specijalizirana tvrtka za pružanje računovodstvenih, poreznih i financijskih rješenja za male i srednje poduzetnike, inozemne podružnice, obrtnike, slobodna zanimanja te neprofitne organizacije.

Tražimo osobu koja će se uklopiti u naš mali tim a osim toga samostalno obavljati računovodstveno-knjigovodstvene poslove u skladu s računovodstvenim standardima, zakonima i propisima:
- knjiženje ulaznih i izlaznih računa
- obračun PDV-a
- obračun plaća
- prijava-odjava radnika
- usklađivanje saldakonti kartica kupaca i dobavljača
- kontrola glavne knjige i usklade s pomoćnim knjigama
- izrada i predaja zakonom propisanih izvještaja (porez na dobit, porez na dodanu vrijednost, porez na dohodak i drugi)
- kontinuirano praćenje zakona i propisa iz područja računovodstva i financija te ispravna i pravovremena primjena istih
- upravljanje dokumentima i vođenje evidencije o zaposlenima te ostali pripadajući administrativni poslovi
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- službeni mobitel
- službeni laptop
- fleksibilno radno vrijeme
- bonusi na plaću ovisno o učinku
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- poznavanje rada u knjigovodstvenom programu Pantheon
- minimalno SSS
- minimalno 2 godine odgovarajućeg iskustva na usporedivom radnom mjestu
- napredno korištenje MS Office
- točnost i preciznost u radu, usmjerenost na ostvarenje rokova i ciljeva u roku, spremnost na učenje, analitičnost, samostalnost

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos, Partnerska suradnja
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine