Knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.01.2019.

Naš tim neprestano raste te Vas pozivamo da nam se pridružite u zajedničkom doprinosu za uspjeh kompanije. Tražimo 2 osobe za radno mjesto:

KNJIGOVOĐA (m/ž)

Lokacija: Zagreb

OPIS POSLA:
  • Kontiranje, URA-IRA, obračun PDV-a, salda-konti, usklađenja kupaca, dobavljača i skladišta, dnevna kontrola uplata i isplata
  • Financijsko vođenje robno-materijalnog knjigovodstva
  • Knjiženje, obračun amortizacije
UVJETI:
  • Ekonomsko obrazovanje (SSS)
  • Najmanje 10 godina iskustva na gore navedenim poslovima
  • Dobro poznavanje MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Razvijene analitičke i numeričke sposobnosti
  • Točnost i preciznost u radu
  • Izražena odgovornost i samostalnost u radu

ŠTO NUDIMO?

Poslovni i osobni razvoj, ugodno radno okruženje, redovita i stimulativna primanja, zaposlenje na neodređeno vrijeme, stalni radni odnos te mogućnost napredovanja.

Ukoliko smo Vas zainteresirali za ovo radno mjesto, pošaljite svoj životopis putem portala Posao.hr najkasnije do 03.01.2019.