Keramičar (m/ž)

Mjesto rada:
München, Njemačka
Rok prijave:
27.06.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Traži se KV keramičar za radove na renoviranju građevinskih objekata u Münchenu.
Posebne pogodnosti:
Obrazovanje u skladu s njemačkim propisima za vrhunsku kvalitetu izvođenja keramičarsko-zidarskih radova, komforan smještaj, povoljni uvijeti i radno vrijeme, te mogućnost napredovanja u našoj firmi.
Plaća: do 2400EUR brutto + cca 300€ Verpflegungsgeld.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Polaganje podnih i zidnih pločica, žbukanje i priprema zidova za postavljanje pločica u renoviranoj kupaonici, postavljanje estriha i hidroizolacije, zazidavanje otvora u zidovima.

Od kandidata očekujemo znanje i samostalnost u svojemu poslu.

U obzir dolaze samo stabilne i ozbiljne osobe s dugoročnom namjerom zaposlenja.

Njemački jezik nije uvijet.

Alkoholičari isključeni.

"EU-papiri obavezni".

Molimo poslati kratke molbe sa brojem telefona, podatcima školovanju, radnom iskustvu i osnovnim osobnim podatcima na e-mail: [email protected] ili pozvati našega voditelja gradilišta Stjepana Bajsa na tel: +49 1578 8403707
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine