Junior Brand Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.06.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Beauty Care Adria

Henkel je međunarodna kompanija s razgranatom mrežom poslovanja u cijelom svijetu, od proizvodnje i prodaje široke palete proizvoda programa deterdženata, kozmetike i ljepila do industrijski sistematiziranog poslovanja Henkel tehnologija. Naš uspjeh temelji se na stalnim inovacijama i ljudima koji teže izvrsnosti. Divizija Beuaty Care razvija, proizvodi I prodaje brojne visokokvalitetne proizvode (njega kose, tijela, lica i usna higijena) koje su dostupne u 150 zemalja diljem svijeta..

Vaše odgovornosti:
• Planiranje i egzekucija marketinških i promotivnih kampanja na tržištima Adria regije
• Provođenje istraživanja tržišta
• Lansiranje novih proizvoda
• Praćenje i analiza razvoja proizvoda
• Definiranje cijena, pozicioniranje proizvoda
• Razvijanje ideja za inovacije proizvoda temeljene na promjenama tržišta

Nudimo Vam:
• Samostalni, raznoliki i izazovni rad u renomiranoj internacionalnoj kompaniji
• Ugodnu i izazovnu radnu okolinu u kojoj se nagrađuje uspjeh
• Stabilna i stimulativna primanja
• Priliku za osobni i profesionalni razvoj
• Profesionalna i odgovorna radna okolina
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo
• Visoka stručna sprema ekonomskog smjera
• Minimalno 3 godine iskustva na marketinškim pozicijama, prednost iskustvo rada internacionalnoj kompaniji i/ili u branši robe široke potrošnje
• Izvrsno znanje engleskog jezika
• Izvrsno korištenje MS Office paketa (PP,Excel)
• Vozačka dozvola B kategorije
• Razvijenekomunikacijske,analitičke i pregovaračke sposobnosti
• Sposobnost brzog usvajanja znanja i istraživanja
• Spremnost na putovanja
• Samostalnost i temeljitost u radu
• Odgovornost i ambicioznost
• Dinamičan i proaktivan duh

Mjesto rada: Zagreb
Ako ste spremni za novi poslovni izazov i ispunjavate navedene zahtjeve molimo Vas da pošaljete Vaš životopis sa motivacijskim pismom putem opcije „PRIJAVI SE NA OGLAS“ do 15.06.2017.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine