Junior account u prodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.05.2021.

outdoor akzent je jedan od najvećih ponuđača vanjskog oglašavanja u Hrvatskoj s 20 godišnjim iskustvom na tržištu vanjskog oglašavanja. Outdoor akzent traži djelatnika za poslove prodaje i planiranja vanjskooglašivačkih kampanja.

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla:

  • prodaja i strateško planiranje OOH kampanja
  • marketinške aktivnosti, istraživanje tržišta te kreiranje prezentacija za medije billboard, city light, megaboard

Uvjeti:

  • iskustvo u prodaji oglasnog prostora (prednost mediji)
  • potrebne godine iskustva: Junior - 3 godine
  • SSS, VSS - prednost ekonomski smjer
  • poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • engleski jezik - napredno
  • organizacijske sposobnosti
  • dinamične i proaktivne osobe s razvijenim komunikacijskim i prodajnim vještinama te sklonost timskom radu
  • razvijene pregovaračke vještine

Nudimo:

  • vrsta zaposlenja: rad na određeno vrijeme, s mogućnošću zasnivanja stalnog radnog odnosa
  • kompetitivnu radnu okolinu
  • rad vrednovan na temelju učinkovitosti, stimulacija i bonusi za postignute rezultate
  • rad u stabilnoj multinacionalnoj sredini
  • razne edukacije, radionice, seminari i konferencije vezane za marketing i medije

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave' najkasnije do 18.05.2021.