Java razvojni programer (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin, Osijek
Rok prijave:
17.05.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Znaš raditi s Java programskim jezikom? Marljiva si osoba, sklona timskom radu? Pridruži nam se u razvoju vrhunskih rješenja!

Tko smo?
NTH Grupa iza sebe ima više od dva desetljeća iskustva u razvoju inovativnih mobilnih rješenja, te pružanja usluga aplikacija i infrastrukture za telekomunikacijsku industriju i medije. Sa sjedištem u Švicarskoj, uredima diljem Europe i s više od 200 zaposlenika, surađujemo sa svjetski poznatim tvrtkama na dnevnoj bazi, svakodnevno unaprjeđujući kvalitetu i inovativnost usluga koje pružamo.

Opis posla:
- rad na razvoju novih rješenja i značajki, te poboljšanje postojećih sustava
- pisanje učinkovitog, lako provjerljivog i dobro dizajniranog koda
- prikupljanje specifikacija i zahtjeva temeljenih na tehničkim potrebama
- uska suradnja s Product Management timom
- usavršavanje i unaprjeđenje produkta kroz agilnu metodologiju
Posebne pogodnosti:
Pogodnosti:
rad u najprihodovnijoj IT tvrtki u Varaždinskoj županiji
moderan pristup radu i moderne tehnologije
povremeni rad od kuće i fleksibilno radno vrijeme
pogodnosti u obliku dodatnih dana godišnjeg odmora, sportskih pogodnosti, proslave obljetnica u tvrtki i dr.

Zašto se prijaviti?
Radit ćeš u zanimljivom i dinamičnom okruženju, s ekspertima iz različitih područja. Razvijat ćeš se na profesionalnoj i osobnoj razini, naučiti rješavati izazovne probleme, upoznati kolege i suradnike diljem Europe (i šire), a pritom imati stimulativna primanja sukladna znanju i rezultatima.
Radeći na velikim međunarodnim projektima, upoznat ćeš različite potrebe današnjeg tržišta, imat ćeš priliku putovati u inozemstvo, posjetiti brojne klijente i razne korporativne događaje. Također, moći ćeš razmjenjivati ideje sa svojim novim kolegama iz cijele Europe.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od tebe očekujemo:
- minimalno 1 godinu radnog iskustva
- dobro poznavanje Java programskog jezika
- razumijevanje objektno orijentiranog programiranja i razvoja web aplikacija
- prednost poznavanja alata za inačicu koda (GIT)
- razumijevanje API-ja i arhitekture usmjerenih na usluge

Gdje se prijaviti?
Pošalji svoj životopis putem donjeg linka Brze prijave ili na [email protected], najkasnije do 17.5.2021.
Iskoristi odličnu priliku za napredak u karijeri – prijavi se!
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina