Java Backend Developer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Varaždin ili Osijek
Rok prijave:
09.07.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo The Swiss Digital i već 9 godina bavimo se razvojem softverskih rješenja visoke kvalitete, s fokusom na mobilne i web platforme. Jedna smo od vodećih Švicarskih tvrtki u ovome segmentu, a iza sebe imamo brojne projekte s klijentima iz mnogo različitih industrija.

Za potrebe vrlo zanimljivog i dugoročnog projekta za velikog klijenta iz područja logistike, tražimo više članova tima (Junior/Mid i Senior) za radno mjesto:

Što ćeš raditi?
Pridružit ćeš se iskusnom web i backend development timu koji usko surađuje s UX/UI dizajnerima, developerima mobilnih aplikacija, frontend develoerima i projekt managerima.

Prvenstveno ćeš raditi na razvoju jedne od najvećih međunarodnih logističkih platformi, hostanoj kompletno na AWS-u (Cloud Native). Naručitelj projekta je velika njemačka korporacija koja planira ekspanziju u Europu i šire.
Posebne pogodnosti:
Što ti nudimo:
• Rad u uredima u Zagrebu, Varaždinu ili Osijeku, uz mogućnost povremenog rada od kuće
• Stalno zaposlenje na puno radno vrijeme i iznadprosječna primanja
• Rad u interdisciplinarnom timu od 15-tak ljudi, suradnju s 250+ zaposlenika u većoj IT grupaciji, s više od 50 developera u Hrvatskoj
• Rad na velikom projektu za jednoga od međunarodnih lidera u logistici (njemačka korporacija od 5000+ zaposlenih)
• Radno vrijeme: 8-16h ili 9-17h, ovisno o dogovoru s timom
• Garantirano dobru atmosferu, kolege koji su uvijek spremni pomoći i s kojima možeš nešto pojesti, popiti ili zaigrati partiju stolnog tenisa
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Otprilike te opisujemo:
Iskustvo u radu sa sljedećim:
• Java Spring (Spring boot) frameworkom
• Relacijskim bazama podataka MySQL, PostgreSQL te alata Hibernate i Flyway
• Gitlab, Gitlab CI/CD, Maven, Kibana, Sonarqube, Docker, Jira, Confluence
• Poznavanje najboljih praksi u dizajnu softvera (unit testing, continuous integration itd.)
• Razumijevanje i praktična upotreba objektno orijentiranih uzoraka dizajna
• Iskustvo s metodologijama agilnog razvoja / Scrum

Također, od tebe očekujemo dobro poznavanje engleskog jezika, radi efikasne komunikacije s timom i klijentima.

Poželjno je:
• AWS: SQS/SNS, CDK, API Gateway, ECS/ECR/Fargate, AWS Lambda (npr. Quarkus), LocalStack
• Poznavanje frontend web tehnologija i frameworka (JavaScript, Typescript, Angular itd.)
• Poznavanje NoSQL baza podataka MongoDB, DynamoDB
• Iskustvo rada s Angular frameworkom

Javi nam se da se upoznamo, razmijenimo iskustva, dogovorimo uvjete i nađemo ti odgovarajuće mjesto (po mogućnosti pokraj prozora).

Pošalji svoj životopis putem donjeg linka Brze prijave.
Poznavanje rada na računalu:
napredno