Izvršni radnik (m/ž)

Mjesto rada:
Platak
Rok prijave:
30.09.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
- održavanje skijališta i žičara,
- skrbi o tekućem održavanju objekata,
- pripremanje sportskih sadržaja za upotrebu,
- obavljanje poslova montaže i demontaže sportske opreme i borilišta,
- obavljanje poslova košnje i jednostavne agrotehničke zahvate,
- obavljanje poslova vezanih za pripremu za ličenja objekata i ličenje,
- strojno ili ručno održavanje čistoće u objektima,
- manji popravci na opremi, objektima i ostalim sadržajima,
- rad na otvorenom,
- ostali poslovi po nalogu direktora.
Posebne pogodnosti:
- osiguran prijevoz
- mogućnost zaposlenja na neodređeno
- sigurna primanja
- naknada za marende
- osiguran topli obrok
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za radno mjesto izvršnog radnika u RSRTC Platak:

- NKV, SSS, završena 3 ili 4 razreda srednje škole, poželjno tehničke struke
- Vozačka dozvola B kategorije, poželjno ali nije uvjet
- Komunikativnost

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.

Kontakt: 091 1811 090.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B