Izvršni direktor - CEO (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
EP Holding, kao vlasnik više tvrtki iz logističke djelatnosti nudi radno mjesto „Izvršni direktor (CEO)“ u tvrtki Europacific Rijeka d.o.o.

OPIS RADNOG MJESTA:
- Upravljanje, planiranje, organiziranje i koordinacija rada u tvrtki
- Suoblikovanje i provedba strategije u svrhu rasta tvrtke
- Određivanje ciljeva i izrada poslovnog plana tvrtke
- Održavanje poslovnih odnosa s glavnim postojećim kupcima i dobavljačima
- Provedba odluka glavne skupštine i upravnog odbora te redovito izvještavanje o poslovanju društva.
- Provođenje kadrovske politike te raspoređivanje i zapošljavanje radnika sukladno donesenim aktima društva
- Imenovanje rukovodstva tvrtke
- Suoblikovanje prodajne strategije i politike te briga o njihovoj uspješnoj provedbi
- Praćenje zakonskih regulativa i uvođenje eventualnih inovacija u radne procese
- Obavljanje zakonom propisanih poslova u vezi s osnivačima i upravnim odborom te odlučivanje o drugim tekućim pitanjima
- Briga o poslovanju i priprema godišnjeg izvješća
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
OD KANDIDATA OČEKUJEMO:
- Sveučilišno obrazovanje odn 7. stupanj stručne spreme (Bolonjski stupanj 2)
- Tekuće znanje hrvatskog i engleskog jezika.
- Sposobnost za uspješno gospodarenje i organizaciju
- Sposobnost vodstva
- Dobre sposobnost prihvaćanja odluka
- Sposobnost rješavanja problema i usmjerenost na prema traženju rješenja
- 3 godine iskustava
- 3 godine radnog iskustva u glavnoj djelatnosti

Uz prijavu u prvom krugu potrebno je priložiti: 1. presliku diplome, 2. dokaz o radnom iskustvu (kandidat mora dostaviti životopis u Europass formatu s naznakom radnog iskustva), 3. potvrdu o poznavanju hrvatskog jezika (samo za strane državljane), 4. .potvrda o poznavanju stranog jezika izdana od strane jezične škole ili fakulteta

U Drugom krugu potrebno je priložiti: 1. dokaz o sposobnosti za uspješno vođenje i organiziranje (kandidat mora priložiti program rada i viziju razvoja društva za mandatno razdoblje u opsegu do četiri stranice), 2. uvjerenje o nekažnjavanju izdano od strane Ministarstva pravosuđa, 3. uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak izdaje sud

Dokaz iz točke 2. i 3. ne smije biti stariji od mjesec dana od dana objave.

KANDIDATU NUDIMO:
- Radni odnos na neodređeno uz probni rad od 6 mjeseci
- Mandat ravnatelja 4 godine s mogućnošću produljenja
- Kompetitivna plaća
- Nagrada u skladu s politikom tvrtke
- Rad u uspješnoj tvrtki, u ugodnom i dinamičnom timu na području međunarodne logistike
- Razvoj osobne i profesionalne karijere

Pozivamo sve odlučne, dobro motivirane i dinamične kandidate da iskoriste navedenu priliku i pridruže se našem kolektivu kvalificiranih stručnjaka.

Prijavu molimo pošaljite na adresu e-pošte [email protected] ili putem 'Brze prijave'.
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine