IT tehničar specijalist (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb ili Varaždin
Rok prijave:
01.03.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
BCC Services je sistem integrator s preko 50 godina dugom poslovnom tradicijom i iskustvom u implementaciji, održavanju i stručnoj pomoći za cjelovita poslovno kritična rješenja. Kratica BCC predstavlja „Business Critical Computing“ koje preslikava poslovnu viziju i ambicije tvrtke BCC Services.

BCC Services nudi Data Centar rješenja bazirana na NetApp i Fujitsu Data Management rješenjima, Microsoft i Red Hat te virtualizacijska rješenja bazirana na Vmware, Citrix i Hyper-V, upotpunjena našim kompetencijama i iskustvom.

BCC Services posluje u Hrvatskoj još od 1969., s naslijeđem britanskog ICL-a te Fujitsu Services i sada BCC Services.

Opis posla:
IT tehničar je osoba koja je odgovorna za instaliranje, održavanje i popravak hardverskih i softverskih komponenti računala i sustava za pohranu i zaštitu podataka organizacije putem daljinskog pristupa ili posjeta lokaciji korisnika. Poslovi obuhvaćaju:

• Održavanje poslužitelja, sustava pohrane podataka, mrežne i klijentske opreme
• Rješavanje tehničkih problema korisnika (instalacije, prilagodbe, otklanjanje grešaka)
• Klijentska i serverska korisnička podrška i servis prve razine udaljenim pristupom i na lokaciji korisnika
• Samostalno implementiranje korisničke okoline
• Održavanje ažurne operativne okoline slijedeći dobru praksu u skladu s organizacijskim standardima vezanim za kvalitetu
• Ažuriranje i dokumentiranje procesa za korporativne usluge i infrastrukturu
Posebne pogodnosti:
Što nudimo?
• Mogućnost daljnjeg profesionalnog razvoja kroz edukaciju i rad na zanimljivim zadacima i projektima
• Pozitivna radna atmosfera s otvorenom komunikacijom
• Rad u poticajnom radnom okruženju
• Primanja u skladu s ostvarenim rezultatima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS/VŠS – Informacijskog ili srodnog tehničkog usmjerenja
• Tečno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
• 3 do 5 godina radnog iskustva na poslovima IT tehničara
• Tehnička znanja o virtualizacijskim tehnologijama, prednost VMware
• Tehnička znanja o Microsoft tehnologijama
• Tehnička znanja o tehnologijama vezanim uz pohranu i zaštitu podataka
• Tehnička znanja o ostalim IT tehnologijama (sigurnost, zaštita podataka, mrežne tehnologije, itd.)
• Dobre analitičke sposobnosti
• Razvijene komunikacijske vještine
• Visoka razina odgovornosti, samostalnosti i proaktivnosti u radu

Svoje životopise molimo pošaljite na email adresu [email protected] ili putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine