IT System Administrator - Microsoft (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
27.09.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Radno mjesto System administratora (Microsoft)
Posebne pogodnosti:
Uvjeti i beneficije po dogovoru, ovisno o iskustvu...
Radno vrijeme od ponedjeljak-petak od 8:30 do 16:30, po potrebi i vikendom ( u iznimnim situacijama).
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Tražimo system administratora sa slijedećim znanjima:

• MS Windows 7/8/8.1/10 (standardna administracija korisničkih postavki, adaptacija sustava, instalacija sistemskih nadogradnji)
• MS Server 2012/2016 (instalacija, administracija, adaptacija, prepoznavanje problema kroz event log, itd…)
• MS HyperV (priprema hardvera, instalacija hipervizora, konfiguracija, deploy virtualnih mašina, administracija VM-ova, održavanje, clustering…)
• Microsoft Windows AD (administracija korisnika, rad sa Group Policy i sl.)
• Microsoft IIS (kreiranje binding-a, dodavanje certifikata i sl.)
• Microsoft Exchange 2010/2013/2016 (instalacija, nadogradnja i dijagnosticiranje problema)
• SQL server i SQL baze podataka (instalacija SQL servera, optimizacija rada)
• Backup administracija (prepoznavanje vrste backup-a i samog recovery procesa)
• Mreža (subnetiranje, otklanjanje problema u komunikaciji)
• DNS (dodavanje i prepoznavanje record-a neovisno o platformi/WinDNS, CPanel, bind)

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina