iOS programer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.12.2019.
Plaća:
od 2 654 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mlada smo i ambiciozna tvtka koja razvija ultra inovativan startup za globalno tržište. Projekt je sufinanciran sredstvima EU fondova. Planirani izlazak na tržište 01.08.2020.

Opis posla:
- razvoj nativnih aplikacija za iOS
- razvoj i nadogradnja modula
- testiranje i optimizacija
Posebne pogodnosti:
Zašto smo pravi izbor za vas?

Iako smo startup tvrtka imamo jasno zacrtane ciljeve, vrhunski proizvod i poslovni model te robusnu tehnologiju koja prati naše velike ambicije za brzo i nesmetano globalno skaliranje.

Radno okruženje - Zadovoljstvo zaposlenika nam je jako bitno. Težimo prijateljskoj atmosferi u kojoj svaki radnik osjeća zadovoljstvo zbog vlastitog doprinosa. Cijenimo i potičemo timski rad, proaktivnost i ustrajnost. Obožavamo viceve :)

Oprema - Sva potrebna IT oprema koja vam je potrebna da budete efikasni (službeni mobitel, tablet, laptop, računalo...).

Team building - Radimo na jačanju zajedništva i osjećaju pripadnosti, potičemo kreativnost i zajedničko rješavanje problema.

Dodatno - Mogućnost bonusa kroz udio u dobiti tvrtke koje ovisi o stupnju vaše kompetentnosti i potencijalnog doprinosa.

Ako vas privlači postati dijelom tima koji postavlja nove trendove i razvija game-changing proizvod za kojim vapi preko 99,5% tržišta, rado ćemo razmotriti vašu prijavu. Ukoliko udovoljavate našim kriterijima sa zadovoljstvom ćemo vas primiti u naš tim.

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Swift
- Canvas
- Rx
- „Policy based“ design
- Test driven development (TDD)
- mikroservisi
- Apollo iOS, GraphQl
- TCP/IP
- Git

Što očekujemo od kandidata:
- iskustvo u razvoju iOS mobilnih aplikacija
- odgovornost i sistematičnost
- brigu o kvaliteti koda
- brigu o modularnosti
- volju za usvajanjem novih znanja
- motiviranost i ustrajnost
- spremnost na timski rad
Strani jezik:
engleski (izvrsno)
Poznavanje rada na računalu:
napredno