Inženjer strojarstva - voditelj radova (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
21.09.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U potrazi smo za novim članom našeg inženjerskog tima!
Ukoliko si inženjer strojarstva i možeš se zamisliti u upravljanju radovima na mnogobrojnim projektima ili imaš iskustva u tim poslovima - nastavi čitati ovaj oglas.
Posao voditelja radova izuzetno je dinamičan i uzbudljiv, ali često može biti zahtjevan i stresan. Kako bi svi radovi tekli glatko, voditelj radova mora biti sposoban spretno koristiti svoje znanje, ali i komunikacijske vještine, s ciljem uspostavljanja i zadržavanja dobrih odnosa sa svima s kojima surađuje na projektima.
Bit ćemo iskreni, rokovi mogu biti gusti, posao zna biti težak, ali zadovoljstvo nakon svakog uspješno završenog projekta nemjerljivo je, jednako kao i široka te vrijedna poznanstva koja se steknu kroz suradnju s mnogobrojnim stručnjacima na terenu.
U nastavku oglasa nalazi se detaljniji opis posla, a ako misliš da si dorastao zadatku, nemoj čekati, već se odmah prijavi!

Opis poslova:
• praćenje dinamike gradilišta i nadzor nad izvršenjem radova
• kontrola obavljenih radova unutar budžeta i zadanih rokova
• komunikacija i suradnja s ostalim sudionicima u izgradnji
• kontrola projektne dokumentacije
• izrada i vođenje tehničke dokumentacije
• analiza i izvještavanja o provedenom projektu
• usklađenost radova sa zahtjevima projektne dokumentacije
• usklađenost radova sa zakonskim i strukovnim propisima
• dokazivanje izvedenih radova i ugrađene opreme kroz građevinsku knjigu
• vođenje građevinskog dnevnika
• izradu mjesečnih obračuna izvedenih radova
• izradu primopredajne dokumentacije
• koordinaciju između investitora/naručitelja, nadzora, dobavljača i kooperanata
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• ugovor na neodređeno, s probnim periodom
• mobilni uređaj, prijenosno računalo
• uvijek ćemo prepoznati tvoj angažman i adekvatno te nagraditi
• stalno ulažemo u naše zaposlenike kroz razne edukacije, pohađanje tečajeva, seminara i svega što je potrebno da se naši zaposlenici osobno i profesionalno razvijaju
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• VŠS, VSS strojarske, građevinske ili elektrotehničke struke
• obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• poznavanje rada na računalu (AutoCad, Excel, Microsoft Office)
• vozačka dozvola B kategorije
• služenje engleskim jezikom u govoru i pismu
• sposobnost samostalnog i brzog odlučivanja
• snalaženje u stresnim situacijama i dobro funkcioniranje pod pritiskom
• odlične organizacijske sposobnosti
• dobro funkcioniranje u timu

Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno