Inženjer strojarstva (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.07.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka LSG Building Solutions d.o.o., je jedna od vodećih tvrtki i partner za sva tehnička rješenja u zgradarstvu i infrastrukturi. Djeluje u više zemalja EU, te u Srbiji, Makedoniji i Crnoj Gori a u Hrvatskoj od 2007.g.

Zbog povećanog obima posla tražimo inženjera strojarstva (m/ž)

Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:

- radno iskustvo poželjno 2 godine (SSS ili VŠS) na području GHV, a sa svrhom razrade tehničkih rješenja i izrade nacrta instalacija, kao i ostalih poslova vezanih uz navedeno područje

- dobre organizacijske sposobnosti, samostalnost pri razradi zadataka, dobro poznavanje opreme dostupne na tržištu

- otvorene su i prijave za VSS s pečatom ovlaštenog inženjera ili voditelja radova ili postupkom u tijeku.

Ostale vještine:

rad na računalu, odlično poznavanje AutoCAD-a, poznavanje AX3000, Office paket - Excel, znanje jednog stranog jezika (njemačkog ili engleskog).

Vaše cijenjene ponude sa životopisom i dokazima o zadovoljavanju uvjeta Natječaja možete dostaviti putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine