Inženjer strojarstva (m/ž)

Mjesto rada:
Sveta Nedelja
Rok prijave:
12.04.2018.

Haberkorn je najveći tehnički trgovac u Austriji, u Hrvatskoj poslujemo već 15 godina. Naša značajna polja djelatnosti su hidraulika, građevina i industrija u cijelosti.

Za pojačanje našeg tima tražimo:

Inženjera strojarstva (m/ž)

Mjesto rada: Sveta Nedjelja

Opis posla:

  • Prodaja hidrauličke - industrijske opreme, industrijskih crijeva i armatura, pogonske tehnike
  • Projektiranje i proizvodnja hidrauličnih agregata
  • Prezentacija i promocija proizvoda tvrtke
  • Kompetentno savjetovanje kupaca
  • Daljnji razvoj postojeće mreže kupaca

Uvjeti:

  • VSS/VŠS strojarstvo
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poželjno poznavanje tržišta i znanje na području industrijske hidraulike i spojne tehnike
  • Iskustvo ili afinitet prema prodaji
  • Napredne komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Proaktivnost, dinamičnost
  • Aktivno korištenje engleskog i /ili njemačkog jezika
  • Aktivno znanje rada na računalu
  • Poznavanje CAD alata je prednost (AutoCAD, SolidEDGE)

Nudimo:

  • Rad u međunarodnom i dinamičnom okruženju
  • Raznovrstan posao, kontinuirano stjecanje novih znanja
  • Poticajno i ugodno radno okruženje

Svoje zamolbe i životopise molimo slati na e-mail adresu: [email protected] ili putem donje Brze prijave.

Dr. Franje Tuđmana 16,10431 Sveta Nedjelja, Tel: 01 333 5870