Inženjer građevine (m/ž)

Mjesto rada:
Babina Gora - Karlovačka županija
Rok prijave:
01.01.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
HERING d.d. Široki Brijeg objavljuje

NATJEČAJ

za prijam radnika za poziciju:

1. Inženjer građevine za rad na gradilištu izgradnje Centra za gospodarenje otpadom Babina Gora
- Karlovačka županija
- 1 izvršitelj
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti za prijavu na natječaj:
- VSS, diplomirani inženjer ili magistar građevinarstva
- poželjno radno iskustvo u struci
- poznavanje rada na računalu
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorija
- poželjno poznavanje engleskog jezika

Zainteresirane osobe za radna mjesta mogu svoje prijave poslati na e-mail [email protected], putem prijave na web stranici www.hering.ba/posao ili se javiti svakim radnim danom od 8 do 16 sati, voditelju upravljanja ljudskim potencijalima Ameli Drežnjak, na mobitel broj 063 353 347 ili 063 353 347 ili 039 702 245 ili na telefon broj 039 702 245.

Natječaj ostaje otvoren do popunjavanja traženih mjesta.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B