Inženjer građevinarstva (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.09.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Rad na gradilištu, organizacija ljudi, strojeva i izvršenja radova na dnevnoj bazi.
Radovi se izvode isključivo u Zagrebu. Tvrtka izvodi radove na izgradnji kanalizacija, kolektora i vodoopskrbnih cjevovoda.
Posebne pogodnosti:
Mogućnost plaćanja stana ukoliko kandidat nije iz Zagreba.Uvjeti odlični .Prijava na puni iznos plaće.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Tvrtka BUBANJ NISKOGRADNJA d.o.o. posluje 28 godina u poslovima niskogradnje (kanalizacije, vodoopskrbni cjevovodi, ceste, parkirališta) samo na području grada Zagreba.

Inženjera građevinarstva s položenim stručnim ispitom sa iskustvom 10 godina primamo u stalni radni odnos. Inženjer je voditelj projekta na ugovorenim poslovima.

Posao se obavlja samo u Zagrebu. Osigurano vozilo, laptop i mobitel.

Mogućnost plaćanja stana ukoliko kandidat nije iz Zagreba.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
deset i više godina