Inženjer analitičke kemije (m/ž)

Mjesto rada:
Krško, Slovenija
Rok prijave:
28.01.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Inženjer analitičke kemije (m/ž) - jedan djelatnik

- provođenje analitičkih metoda nadzora primarnih, sekundarnih i pomoćnih sustava Neka u normalnim i izvanrednim uvjetima
- kalibriranje laboratorijskih instrumenata, provjeravanje i osiguravanje ispravnog rada instrumentacije, dobre laboratorijske prakse i briga o sustavima za uzorkovanje
- provođenje programa nadzornih ispitivanja
- nadzor upotrebljivosti kemikalija, pripremljenih reagenata i standardnih otopina te njihovo propisano označavanje, održavanje reda u laboratorijima...

Rad na određeno vrijeme od 12 mjeseci s mogućnošću produljenja na neodređeno vrijeme.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Slovenija

Završena stručna sprema: diplomski odnosno magistarski studij (7. stupanj), kemijski smjer

Dodatna znanja: poželjna su radna iskustva na području kemijske analitike (laboratorijska i on-line instrumentacija monitoringa vodenih medija)

Strani jezici: engleski – odlično

Poznavanje rada na računalu: napredno

Datum objave: 20. 1. 2020.
Rok prijave: 28. 1. 2020.

Kandidati dostavljaju molbu, životopis i dokaz o stručnoj spremi na adresu:

Nuklearna elektrarna Krško, d.o.o.
Vrbina 12
8270 Krško
R SLOVENIJA

Kontaktna osoba: Igor Fifnja, tel. 00 386 7 4802 317
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno