Interni SAP konzultant (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
NATJEČAJ
za radno mjesto

INTERNI SAP KONZULTANT (m/ž)
1 izvršitelj, na neodređeno vrijeme, probni rok 6 mjeseci

Opis poslova:
- pravodobno pružanje podrške korisnicima u proizvodnom procesu
- suradnja s vanjskim pružateljima usluge
- održavanje administracije ERP-a u internacionalnom okruženju
- obrada, sistematizacija i distribucija podataka
- sudjelovanje u razvoju i održavanju programske podrške za potporu funkcijama društva
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS tehničkog ili ekonomskog smjera
- obavezno 4 godine radnog iskustva u korištenju SAP-a
- poznavanje SQL jezika
- poznavanje O365
- engleski jezik min. B2 razina

Prednosti:
- poznavanje više SAP modula

Očekujemo:
- spremnost upoznavanja specifičnih tehnologija i znanja vezanih uz kompaniju
- sklonost timskom radu

Ako ste zainteresirani za navedenu poziciju te ispunjavate navedene uvjete, pozivamo Vas da se prijavite te svoj životopis dostavite najkasnije do 21.01.2022.

U obzir se uzimaju samo pravovremene i potpune prijave te će biti kontaktirani samo oni kandidati koji predselekcijom uđu u sljedeći selekcijski krug.
Sukladno regulativi EU, tijekom natječajnog postupka za slobodna radna mjesta E.G.O. Elektro- komponente d.o.o. će za sve potencijalne kandidate za posao izvršiti provjeru na konsolidiranim listama sankcioniranih strana (sanctioned party list screening).
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
četiri godine