Instruktor vožnje B kategorije (m/ž)

Mjesto rada:
Grad Zagreb i Zagrebačka županija
Rok prijave:
08.12.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Dinamičan i zanimljiv posao u vedrom okruženju. Pružamo kontinuirano usavršavanje, uz odlične uvjete i dobru plaću. Ukoliko tražite svestranu i sigurnu karijeru, volite rad s ljudima i znate kako prenijeti znanje nudimo vam razne mogućnosti napredovanja u karijeri u području prometa.

Ukoliko nemate potrebnu licencu, također vam možemo omogućiti osposobljavanje na našem Učilištu. Da biste postali instruktor/ica vožnje, potrebna je odgovarajuća obuka i licenciranje te ćemo vas rado uputiti kroz obuku i cjelokupni proces.

Opis posla:
• osposobljavanje kandidata u skladu s važećim propisima

Broj traženih radnika: 3.
Radno vrijeme: puno radno vrijeme.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS/VŠS/VSS
• instruktor/ica vožnje s licencom B kategorije
• poželjne i dodatne instruktorske kategorije, ali nije uvjet
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B