Instalater vode, grijanja, klime (m/ž)

Mjesto rada:
Augsburg, Njemačka
Rok prijave:
31.08.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg klijenta u Augsburgu (Njemačka), agenciju za privremeno zapošljavanje tražimo 2 Instalatera vode, grijanja, klime (m/ž) na puno radno vrijeme.

Aktivnosti / Zadaci
• Montaža sanitarija
• Montaža klima uređaja
• Održavanje i čišćenje uređaja
• Montaža podnog grijanja
Posebne pogodnosti:
Nudimo
• odlične uvjete rada
• stimulativna primanja uz neto dodatke, božićnice i plaćeni godišnji odmor
• uvođenje u posao
• osiguran smještaj uz prijavu na adresu
• dugoročno radno mjesto
• pomoć pri ishođenju sve potrebne dokumentacije za život u Njemačkoj

Ostalo

Smještaj je osiguran od strane poslodavca u zajedničkom stanovanju, naknada se odbija od mjesečne plaće.

Put do Njemačke kandidat organizira i financira sam, kao i put od stanovanja do posla. Prema potrebi i želji kandidata, uz određenu naknadu moguće je osigurati auto na korištenje.

Nakon uspješnog dogovora, kandidat dobiva pismeno sve informacije o mjestu stanovanja i rada, sve detalje o poslodavcu i planiranom dolasku, kao i podatke o kontakt osobi od strane poslodavca koja ga dočekuje u dogovoreno vrijeme na dogovorenoj adresi (ime, prezime i telefonski broj).
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Preduvjeti
• Poznavanje njemačkog jezika (min. A2 nivo aktivno)
• Čitanje tehničkih nacrta
• Stručna sprema: KV/SSS istog ili srodnog usmjerenja
• Radno iskustvo min. 1 godinu
• spremnost na učenje i usavršavanje
• vozačka dozvola B kategorije
• spremnost na rad u smjenama
• državljanstvo zemlje članice EU
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina