Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 09.12.2022. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Instalater sustava tehničke zaštite (m/ž)

- dana do isteka
Krapinsko-zagorska, Sisačko-moslavačka, Varaždinska, Grad Zagreb, Zagrebačka županija
Rok prijave:
09.12.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Krobel Promet d.o.o. je jedan od vodećih distributera opreme tehničke zaštite u Hrvatskoj.

Prisutni smo na tržištu skoro 30 godina.

Naša najveća snagu je naš tim kompetentnih stručnjaka zbog kojih smo i danas vodeći distributer i provider cjelokupnih rješenja za integraciju sustava zaštite. Kako bi naši zaposlenici bili u toku s najnovijim trendovima i tehnološkim postignućima iz naše djelatnosti, kontinuirano se obrazuju te redovito pohađaju seminare i slične edukacijske programe.

Opis posla:
Instalacija i servis sustave tehničke zaštite (izrada instalacija za video nadzor, alarmne sustave, kontrole prolaza i instalacija pripadajučih programskih rješenja).

Terenski rad na području Krapinsko-zagorske županije, Sisačko-moslavačke županije, Varaždinske županije, Grada Zagreba, Zagrebačke županije.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS elektrotehničkog ili drugog tehničkog smjera
- sklonost novim tehnologijama
- visoki stupanj odgovornosti, proaktivnosti i samostalnosti u radu
- spremnost na timski rad
- visoka razina radne etike i poštenja

Što nudimo:
- stalni radni odnos (uz probni rok)
- stimulativna nagrađivanja
- profesionalni napredak i kontinuirano stručno usavršavanje
- rad u profesionalnom timu u ugodnoj radnoj atmosferi

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B