Instalater strojarskih instalacija (m/ž)

23 dana do isteka
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
30.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka ELHIKON SISTEMI d.o.o. u svoj tim poziva instalatera strojarskih instalacija. Rad se odvija na terenu u Njemačkoj.

Vaši zadaci će biti:
Montaža strojnih instalacija (vodovod, grijanje, hlađenje, ventilacija,...)
Posebne pogodnosti:
Nudimo vam:
- Radni odnos na duže vrijeme (mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme),
- pokriće troškova života u inozemstvu, pokriće troškova prijevoza na posao
- dobro i redovno plaćanje,
- rad u ugodnom radnom okruženju i timu,
- oprema za rad, alati,
- početak rada odmah
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
- radno iskustvo na sličnim poslovima,
- radost stjecanja novih znanja i iskustava,
- odgovorno obavljanje poslova,
- poštivanje sigurnosnih uputa,
- vozačka dozvola B kategorije

Prijave šaljite putem 'Brze prijave' ili na e-mail: [email protected]

Za više informacija pozovite: +385 99 589 62 44
ELHIKON SISTEMI D.O.O.
Vozačka dozvola:
B

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Cankarjeva ulica 27, 2000 Maribor
Županija:
Inozemstvo
Država:
Slovenija

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.