Instalater grijanja i klimatizacije (m/ž)

13 dana do isteka
Mjesto rada:
Rugvica
Rok prijave:
10.05.2024.

Manpower za svog klijenta, vodećeg dobavljača infrastrukture na području IT i telekom industrije, traži veći broj djelatnika na poziciji: Instalater grijanja i klimatizacije (m/ž)

Mjesto rada:

  • Rugvica

Opis posla:

  • Rad na ugradnji HVAC-a u jedinicu ili opremu unutar jedinice
  • Primjenjivanje radne dokumentacije, naloga i uputa za rad
  • Lemljenje cjevovoda i zavarivanje rashladnih, protupožarnih i ventilacijskih krugova
  • Prijavljivanje svih nepravilnosti (materijal, postupak, dokumentacija)
  • Izvršavanje dnevnih zadataka u okviru proizvodne linije
  • Sudjelovanje na sastancima projekta, tima ili odjela

Pogodnosti:

  • Osigurano mentorstvo i uvođenje u posao
  • Mjesečni bonusi na rezultate
  • Božićnica, uskrsnica, nagrada za rad, dar za dijete
  • UNIQA dopunsko i dodatno zdravstveno osiguranje
  • Naknada za prijevoz u cijelosti
  • Ugovor na neodređeno s probnim radom
  • Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja

Uvjeti:

  • SSS metalska i tehnička struka (bravar, strojobravar, monter, zavarivač, računarstvo, računalni tehničar i slično)
  • Radno iskustvo poželjno, nije uvjet
  • Timski rad
  • Spremnost na rad u smjenama
  • Osnovno poznavanje engleskog jezika i rada na računalu

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i zadovoljavate uvjete natječaja, molimo Vas da pošaljete CV putem donjeg linka za prijavu.

MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju,
Zagreb, Avenija Dubrovnik 16, OIB 35539279541, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/02, UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2 društvo je evidentirano u Knjigu evidencije agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 28/09, a na osnovu potvrde Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelj i socijalne politike, KLASA: 102-02/21-03/28, UBROJ: 524-04-01-02/1-21-2 u Knjigu evidencije fizičkih i pravnih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod brojem 253/21, koje zastupa direktor Aleksandar Hangimana