Informatičar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.02.2022.

TEPIH CENTAR d.o.o. je vodeća tvrtka koja se bavi prodajom podnih obloga, tepiha, zavjesa i i tekstila. Zastupamo vodeće svjetske proizvođače tapisona tapisona u pločama i rolama tepiha , LV I ostalih podnih obloga, te , zavjesa, dekorativnog tekstila, posteljine, deckinga te umjetne trave. Vodeći smo maloprodajni lanac trgovina i distributer gore navedenih visokokvalitetnih proizvoda na hrvatskom tržištu te postavljamo trendove i standarde u opremanju objekata raznih vrsta (hotela, poslovnih prostora, zdravstvenih ustanova te institucija).

Ako ste ambiciozni, želite se kontinuirano educirati i napredovati i pridružite se TEPIH- CENTRU d.o.o. i postanite dio našeg uspješnog tima.

INFORMATIČAR (m/ž)
Zagreb

Uvjeti:
  • završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički diplomski stručni studij informatike, računarstva ili sličnog tehničkog usmjerenja
  • najmanje 2 godine radnog iskustva
  • dobre organizacijske i komunikacijske vještine
  • samostalnost u obavljanju poslova, proaktivnost i želja za učenjem
  • sklonost timskom radu
  • poznavanje rada sa bazama podataka, sustavima videonadzora i alarma
  • 3CX pbx poznavanje
  • razumijevanje poslovnih procesa
  • izvrsne organizacijske i komunikacijske vještine
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije
  • prednost poznavanje administracije aplikacija za crtanje i dizajn namještaja
  • prednost iskustvo sa postavljanjem mreža (krimpanje, slaganje komunikacijskih ormara..) i stavljanjem informatičke opreme u upotrebu uz početne edukacije korištenja

Što nudimo:
  • odlična primanja i dodatke na plaću
  • rad u dinamičnom radnom okruženju
  • profesionalan razvoj i učenje novih vještina
  • trajno zaposlenje s probnim rokom u trajanju od 6 mjeseci
  • stalni radni odnos
  • 8 satno radno vrijeme
  • mogućnosti dodatnog usavršavanja
  • transparentan sustav prepoznavanja i nagrađivanja tvog doprinosa

Opis poslova:
  • Windows 10 i MS Office administracija
  • Android i iOS administracija mobilnih uređaja
  • Administriranje poslužitelja 2012-2019:
    • Microsoft Hyper-V
    • Microsoft Server (AD, GP, print server,…)
    • Microsoft Exchange
    • Linux (CentOS)
  • Mikrotik RouterOS administracija
  • IT podrška djelatnicima u maloprodaji i Upravi društva

Ukoliko smatrate da imate navedene kvalifikacije te ste spremni za rad u poticajnoj radnoj okolini, nudimo vam iznadprosječna primanja srazmjerno vašim ostvarenim rezutatima, mogućnost razvijanja i napredovanja u karijeri te stalne edukacije.

Natječaj je otvoren do 10.02.2022.

Svoj životopis s prijavom šaljite na e-mail: [email protected], putem donje Brze prijave,
ili na adresu:

Tepih centar d.o.o.
Slavonska avenija 19B
10132 Zagreb