Industrijski mehaničar (m/ž/d)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Trenutno tražimo nekoliko industrijskih mehaničara (m/ž/d) za jednog od naših dugogodišnjih partnera.

Aktivnosti/ zadaci:
• održavanje, servisiranje i popravak proizvodnih pogona
• podešavanje i ugradnja mehaničkih i elektroničkih komponenti
• provjera i otklanjanje kvarova na komponentama
Posebne pogodnosti:
Mi Vam nudimo:
• siguran posao u modernoj tvrtki koja se razvija
• stalni radni odnos
• iznadprosječna plaća + dodaci (putni troškovi, dodatni troškovi prehrane i dr.)
• od 14 € bruto + 4 € neto + besplatan smještaj
• besplatan parking unutar tvrtke
• božićnice i regresi
• događaji u poduzećima (roštilj, božićni domjenci, itd.)
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• završena edukacija za elektroničara, industrijskog električara, inženjera mehatronike, industrijskog mehaničara, industrijskog montera ili slična kvalifikacija
• profesionalno iskustvo u održavanju i servisu pogonskih sustava, po mogućnosti u području transportne tehnike i sl.
• elektronika/mehanika, informatičko tehničko poznavanje, poznavanje MS Officea
• tehnologija obrade metala i zavarivanja (MAG)
• obavezna vozačka dozvola B kategorije i auto
• komunikacijske vještine njemačkog jezika (A2)

Kontakt:
- 0049 661 3802217
- [email protected]

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B