HR Generalist (m/ž)

Mjesto rada:
Novi Marof
Rok prijave:
06.09.2021.

Knauf Insulation je jedno od najbrže rastućih i najcjenjenijih imena u izolacijama širom svijeta s više od 40 godina iskustva.

Želimo osnažiti naš tim u Hrvatskoj te u skladu s time otvaramo poziciju:

U Knauf Insulationu vjerujemo da budućnost tvrtke ovisi o talentiranim i visoko motiviranim zaposlenicima. Pozivamo novog kolegu / novu kolegicu da se pridruži HR timu.

Glavni zadaci biti će provođenje svih HR procesa, upravljanje bazama podataka, implementacija kompenzacijskih paketa, provođenje procesa zapošljavanja te sudjelovanje u procesima upravljanja radnim učinkom, talentima i razvojem organizacije i zaposlenika.

Opis radnog mjesta:

  • Pravovremena operativna podrška u svim HR procesima
  • Odgovorna i proaktivna provedba HR aktivnosti i procedura
  • Sudjelovanje u razvoju, optimizaciji i implementaciji HR procesa
  • Organizacija i provedba procesa zapošljavanja i upravljanje provedbom onboardinga zaposlenika
  • Sudjelovanje u procjeni potreba vezanih uz ljudske resurse te izradi i praćenju poslovnog plana
  • Provođenje definiranih inicijativa vezanih uz razvoj kulture organizacije i razvoj zaposlenika
  • Sudjelovanje u provedbi procesa upravljanja radnim učinkom
  • Provedba aktivnosti vezanih uz upravljanje talentima
  • Sudjelovanje u provedbi projekata u okviru HR područja
  • Uključenost u definiranje kompenzacijskih paketa te implementacija i praćenje istih
  • Izrada izvještaja, analiza i statistika iz HR područja sukladno zahtjevima na internoj i eksternoj razini
  • Kontinuirano prilagođavanje HR rješenja sukladno poslovnim potrebama
  • Aktivan ambasador brenda interno i eksterno

Od kandidata / kandidatkinje očekujemo:

  • VSS društvenog usmjerenja
  • Radno iskustvo 1-3 godine na istim/sličnim poslovima
  • Poznavanje radnog zakonodavstva
  • Izvrsne interpersonalne vještine – usmjerenost na ljude (people-focused)
  • Izvrsne komunikacijske i organizacijske vještine
  • Agilnost
  • Proaktivnost
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Napredno korištenje MS Office paketa

Kandidatu / kandidatkinji nudimo:

Posao u Novom Marofu, na neodređeno vrijeme s probnim radom u trajanju od 6 mjeseci. Rad u izazovnom i dinamičnom okruženju te s obzirom na široki spektar područja koje pozicija pokriva, odličnu priliku za daljnji profesionalni i osobni razvoj.

Pozivamo sve zainteresirane da dostave svoje zamolbe i životopise putem linka za Brzu prijavu.

Natječaj je otvoren do 06.09.2021. godine.