HR generalist / Generalist za ljudske resurse (m/ž)

Mjesto rada:
Opatija
Rok prijave:
18.07.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Auro Domus je hrvatska novčarska institucija specijalizirana za trgovinu zlatom. Diljem Hrvatske nudimo usluge otkupa zlata i srebra, prodaje investicijskog zlata, te mjenjačkog poslovanja.

U naš tim primamo komunikativnu, sistematičnu i proaktivnu osobu koja će biti zadužena za recruiting i održavanje naše baze znanja na radnom mjestu:

Mjesto rada: Opatija

Ključne odgovornosti pozicije:

- Briga o našoj bazi znanja, odn. o tome da su svi naši priručnici po različitim djelatnostima pregledni, ažurirani i dostupni (knowledge management),
- Edukacija, usavršavanje i razvoj zaposlenika (learning and development)
- Podrška, koordinacija i nadzor kontroling tima s terena (performance management and controlling)
- Sudjelovanje u provođenju procesa selekcije i zapošljavanja (recruiting)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo?
- Prednost obrazovanje u smjeru psihologije
- Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima 2-3 godine
- Aktivno služenje MS Office paketom i usmjerenost na nove tehnologije
- Znanje engleskog jezika, dodatni europski jezik je prednost
- Kvalitetno pismeno i usmeno izražavanje
- Agilnost, sposobnost efikasnog postavljanja prioritetima
- Spremnost na učenje i razvoj
- Vozačku dozvolu B kategorije

Što nudimo?
- Zanimljive i izazovne projekte
- Priliku za rad na međunarodnim projektima
- Nadprosječna i stimulativna primanja
- Službeni mobitel i računalo
- Službeno vozilo po potrebi
- Dodatne edukacije

Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine