Grafički dizajner/ica

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.11.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U potrazi smo za grafičkim dizajnerom (m/ž) koji gleda stvari na stvari u novom i neobičnom svjetlu, koji razvija suradnju i timski rad, koji ima potrebu postizati izvrstan rezultat i stvarati vrijednost za sebe, poduzeće i klijenta, uspješno regulira stres, u uvjetima vrlo raznolikih situacija i okolnosti spremno donosi odluke, brzo uči i djeluje učinkovito.

Opis posla:
- Istraživanje i analiza informacija ključnih za izvedbu dizajnerskih rješenja
- Razvoj koncepata i generiranje idejnih rješenja te grafičko oblikovanje (vizualnih identiteta, ambalaža, različitih tiskanih materijala)
- Priprema dizajna za tisak ili digitalne formate
- Prezentiranje koncepata i idejnih rješenja klijentu
- Praćenje trendova i inoviranje, učenje i uvođenje novih tehnoloških alata u svakodnevni rad
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
- VSS, diplomirani dizajner/ica
- Minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- Sposobnost samostalnog odrađivanja i vođenja projekta
- Izvrsno poznavanje Adobe paketa (Photoshop, Illustrator, InDesign, After Effects)
- Kreativna i inovativna osoba
- Poznavanje tiskarske tehnologije, tehnika tiska i pripreme za tisak
- Razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
- Usmjerenost na timski rad i proaktivnost
- Orijentacija na usvajanje novih znanja i otvorenost za promjene
- Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Molimo prijavite se putem Brze prijave.

Obavezno priložite Vaš portfolio.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine