Građevinski stolar (m/ž)

Mjesto rada:
Reykjavík
Rok prijave:
30.09.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Glavne obaveze zaposlene osobe:

Izrada i ugradnja kalupa prema nacrtima
Briga o materijalima
Samostalan rad i rad u timu
Radno vrijeme od 7.30 do 16 od ponedjeljka do petka i radna subota
Posebne pogodnosti:
Naše usluge su potpuno BESPLATNE

Samo na ugovor stranog poslodavca

Samo provjerene ponude

Ponuda je namijenjena samo osobama koje posjeduju EU državljanstvo

Nudimo:

zaposlenje pod islandskim uvjetima – islandski poslodavac
atraktivna plaća 477.281 ISK neto / mjesec (oko 3.361 EUR */neto mjesečno) –kod 157 sati i 33 prekovremenih sati nakon plaćanja troškova smještaja
smještaj organizira poslodavac
proces zapošljavanja i rješavanja formalnosti traje 2-3 radna dana
doprinose i poreze poslodavac plaća na Islandu
mogućnost prekovremenih ovisi o projektu
mogućnost profesionalnog razvoja i dugoročne suradnje
podršku našeg regrutacijskog tima tijekom i nakon zapošljavanja
naše usluge su besplatne (između ostalog: prijevod i profesionalna priprema životopisa na engleskom jeziku u svrhe zapošljavanja)
*devizni tečaj iż 30.03.2022 ISK/EUR, prikazana stopa za bolju uporedbu. Plaća će biti isplaćena u ISK
(islandske krune).
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Island

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:

komunikativno znanje engleskog jezika
iskustvo u gore navedenoj profesji
vozačka dozvola B kat.
potvrda o nekažnjavanju
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B