Građevinski poslovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
17.10.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis:
- rukovođenje i rad s djelatnicima na građevinskim radovima visokogradnje
- odgovornost za raspodjelu i organizaciju poslova
- praćenje kooperanata; koordinacija s voditeljem gradilišta
- vođenje evidencije djelatnika na gradilištu
- terenski rad na području Republike Hrvatske
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- u slučaju rada na terenu, osigurani su smještaj i službeno vozilo
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- minimalno 2 godine iskustva na opisanim poslovima
- vrsta i razina obrazovanja nisu bitni ako osoba raspolaže znanjima i vještinama za vođenje radova
- stručna sprema: nekvalificirani, kvalificirani, srednja stručna sprema

Prijavite se putem donje 'Brze prijave' ili na broj: +385 99 601 7777
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine