Građevinski inženjer/voditelj proizvodnje (m/ž)  HZZ OGLAS

MONT TRADE, obrt za proizvodnju mobilnih i modularnih kuća, vl. Joško Zekanović, Poljica-Brig, Brig Ulica II 79
Mjesto rada:
Poljica-Brig
Rok prijave:
30.04.2024.

Mjesto rada:
POLJICA-BRIG, ZADARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: BRIG ULICA II 79
mobitel: 095 6692366
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Društvo MONT TRADE uspješno posluje od 2004. godine. Iz male obiteljske tvrtke razvila se u vodeću tvrtku u Hrvatskoj za proizvodnju visokokvalitetnih mobilnih kuća.
Mobilna kuća MONT-TRADE je svojom konstrukcijom jedinstvena na tržištu i kao takvu ju je tržište i prepoznalo. Kontinuirano ulažemo u osiguravanje kvalitete naših proizvoda i usluga, prateći pri tome povratne informacije o zadovoljstvu korisnika. Svoj uspjeh temeljimo na trudu svojih zaposlenika, njihovoj stručnosti i profesionalnosti, stoga ulažemo u odabir i razvoj najboljih kadrova, a očekujemo odgovornost i predanost.
Radi širenja poslovanja i novih projekata tražimo osobe koje bi se pridružile našem timu sa svrhom obavljanja poslova u našem proizvodnom pogonu u Poljica-Brigu (Zadar).
ZAPOŠLJAVAMO KADROVE RAZLIČITIH PROFILA NA SLJEDEĆEM RADNOM MJESTU: inženjer građevine / voditelj proizvodnje mobilnih kuća
Opis posla: rad u novoj proizvodnoj hali na proizvodnji mobilnih kuća
organizacija i vođenje procesa izgradnje mobilnih kuća (rukovođenje i nadzor radnika, nadziranje kvalitete i količine izvršenog posla, način izvođenja radova)
izrada terminskih planova
briga o pravovremenoj narudžbi materijala i opreme za radove na gradilištu
komunikacija sa svim sudionicima procesa građenja
vođenje potrebne dokumentacije
​ Potrebne kompetencije:
Prednost ako ste savjesni, odgovorni i radno učinkoviti​
precizni i posvećeni detaljima
poznajete rad na računalu (MS Office, AutoCad)
Što nudimo? ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok
stimulativna primanja
mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja
topli obrok + kuhinja sa aparatom za tople napitke
Molimo sve zainteresirane da ispune prijavnicu na web stranici Mont Tradea ili se jave na kontakt broj: +385 95 669 2366
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
142714619
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje