Glavni knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb, Ogulin
Rok prijave:
15.02.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Aroma Global 3 d.o.o. tvrtka je koja stoji iza brenda aRoma, gelato experience i vlasnik najvećeg lanca gelateria u Hrvatskoj. Naš gelato napravio je pravi „boom“ u ovoj godini i postao jedan od najtraženijih ljetnih osvježenja! Brojke su odlične, ali treba nam pomoć u njihovom praćenju.

Upravo zato tražimo glavnog knjigovođu, koji će naše „slatke brige“ pretvoriti u kvalitetne i pouzdane financijske izvještaje. Uspješnost našeg poslovanja ovisi o kvaliteti naših sastojaka, atraktivnom izgledu naših prostora, ali i sjajnom timu koji će osigurati da se svi poslovni procesi odvijaju bez poteškoća.

Znamo koliko je zahtjevan posao knjigovođe i zato novim zaposlenicima nudimo puno dobrih razloga da pojačaju našu tvrtku: poticajnu plaću u skladu s iskustvom i znanjem, dodatne financijske nagrade za postignute rezultate, značajnu autonomiju rada, kao i ured s fantastičnim pogledom na grad.

Okupili smo odličnu ekipu djelatnika, kojima nedostaješ samo ti! Zato te pozivamo da nam se pridružiš na poziciji:

Koje poslove bi preuzeo na sebe?
• praćenje i primijenjivanje zakonskih propisa iz područja računovodstva i financija
• usklađivanje robno-materijalnog i financijskog knjigovodstva
• sudjelovanje u izradi rekapitulacije troškova i prihoda po organizacijskim cjelinama
• periodična usklada i kontrola bruto bilance
• završna kontrola bruto bilance te adekvatne dokumentacije za završno knjiženje
• priprema i sastavljanje mjesečnih i godišnjih izvještaja
• mentoriranje članova tima na području računovodstva
postavljanje, predlaganje i implementacija djelotvornih i uspješnih pravila i procedura za računovodstvo te identifikacija potrebnih resursa
• rad u dinamičnom i mladom okruženju
Posebne pogodnosti:
što ti nudimo?
• ugovor na neodređeno uz probni rok u trajanju 6 mjeseci
• stabilna i poticajna mjesečna primanja
• rad u mladoj i dinamičnoj ekipi
• probu naših izuzetnih gelata
• ured u zagrebu s predivnim pogledom na sam centar
• slobodne vikende
• fleksibilno radno vrijeme
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Naš si najbolji kandidat ako:
• završio si SSS/VŠS/VSS ekonomskog smjera
• imaš iskustva u sličnim poslovima (idealno preko 5 godina, ali nije uvijet)
• služiš se engleskim jezikom
• odlično poznaješ rad na računalu s fokusom na MS Office paket
• odlično poznaješ računovodstvene propise (HSFI, IRFS)
• orijentiran si na rezultat
• imaš dobre komunikacijske vještine i voliš raditi u timu
• odgovoran si radnik i voliš samostalnost u radu
• ako još i poznaješ Panthenon dajemo ti blagu prednost

Vaše ponude sa životopisom na hrvatskom jeziku pošaljite putem linka za prijavu.

Prijavom na natječaj kandidat pristaje na obradu svojih osobnih podataka u svrhu provođenja selekcijskog postupka.

Kontaktirati ćemo samo kandidate za koje ocijenimo da odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja, a ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo ih da i dalje prate naše natječaje.

Ako prepoznajete svoju priliku u ovom natječaju, pošaljite nam svoju molbu i životopis.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno